IV-asis tarptautinis forumas „Standartų ir techninių reglamentų vaidmuo tvariai Ukrainos plėtrai globalizacijos sąlygomis“

Data

2019 05 24

Įvertinimas
1
Forumas.jpg

Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos kvietimu Lietuvos metrologijos inspekcijos viršininkas Domas Vasiliauskas kartu su Lietuvos standartizacijos departamento direktoriumi Rimantu Sanajevu dalyvauja 2019 m. gegužės 23–24 d. Lvove (Ukraina) vykstančiame IV-ame tarptautiniame forume „Standartų ir techninių reglamentų vaidmuo tvariai Ukrainos plėtrai globalizacijos sąlygomis“.

Šis forumas skirtas pasaulinei Metrologijos dienai paminėti. Forumo pagrindinėje sesijoje Lietuvos metrologijos inspekcijos viršininkas D. Vasiliauskas skaitys pranešimą „Lietuvos metrologijos sistema“. Lietuvos standartizacijos departamento direktorius R. Sanajevas viešojoje ekspertų diskusijoje „Eksporto didinimas standartų pagalba“ kalbės apie standartus ir inovacijas.

Dalyvavimas tarptautiniame forume yra viena iš priemonių, numatytų Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministerijos   2018 m. lapkričio 8 d. Vilniuje pasirašytame 2018–2020 m. bendradarbiavimo techninio reguliavimo, standartizacijos ir metrologijos srityse renginių plane.