Seminaras su Valstybinės augalininkystės tarnybos Panevėžio regiono skyriaus darbuotojais. Susitikimo - seminaro tema ,,Vartotojai ir metrologija“

Data

2020 11 23

Įvertinimas
0
pexels-august-de-richelieu-4427926.jpg

2020 m. lapkričio 20 d., 9 val, Lietuvos metrologijos inspekcijos Panevėžio apskrities skyriaus viršininkė Vitalija Rukavičienė organizuoja susitikimą - seminarą su Valstybinės augalininkystės tarnybos Panevėžio regiono skyriaus darbuotojais. Susitikimo - seminaro tema ,,Vartotojai ir metrologija“.

Susitikimų metu bus pateikta aktuali vartotojams informacija teisinės metrologijos klausimais: LR metrologijos įstatymo reikalavimai matavimo priemonėms, pagal kurių rodmenis atsiskaitoma už suteiktų prekių ir paslaugų kiekį ir vertę, taip pat matavimo priemonėms, kurios naudojamos medicinoje, pašto paslaugų ir kitose srityse bei Fasuotų prekių ir matavimo indų techninio reglamento ir kitų teisės aktų reikalavimai fasuotoms maisto ir ne maisto prekėms.

Susitikimas vyks Valstybinės augalininkystės tarnybos Panevėžio regiono skyriaus patalpose adresu: Panevėžys, Anykščių g. 4 (II aukštas).