Visos naujienos

RSS Spausdinti
2011 11 03
Teismas: vartotojų butuose esantys skaitikliai turi būti laikomi atsiskaitomaisiais

Vilniaus apygardos administracinis teismNiekinė paslauga?br /as (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal UAB „Vilniaus energija“ skundą Lietuvos metrologijos inspekcijos Vilniaus apskrities skyriui dėl patikrinimo akto panaikinimo, nusprendė atmesti pareiškėjos skundą kaip nepagrįstą, skelbia VAAT.

2011 10 11
Bulvių maišuose buvo daugiau, nei priklauso

Lietuvos metrologijos inspekcijos Panevėžio apskrities skyrius rugsėjo 22 dieną abiejuose Biržų miesto turguose atliko patikrinimus. UAB „Megatinklas" turgaus administracija naudoja metrologiškai patikrintą elektroninį termometrą, o pirktų maisto produktų kiekiui patikrinti turgavietėje įrengtos metrologiškai patikrintos kontrolinės elektroninės svarstyklės.

2011 09 05
Palangiškiai mokyti pasirinkti bei vartoti atsakingai

Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) su Lietuvos nacionaline vartotojų federacija, siekiant suburti aktyvius vartotojus, 2011m. rugpjūčio 31 d. šiems surengė mokymus „Išmok pasirinkti - vartok atsakingai”.

2011 09 04
Skaitikliai sukasi–piniginė tuštėja

Mū­sų na­mams ši­lu­mą, van­de­nį, du­jas ir elekt­rą tei­kian­tys mo­no­po­li­nin­kai tei­gia, kad Šiau­lių gy­ven­to­jai ga­li ne­si­rū­pin­ti są­skai­tų tiks­lu­mu, nes jų na­muo­se esan­tys skai­tik­liai me­luo­ja ge­ro­kai ma­žiau nei vil­nie­čių. „Gy­va­tu­ko“ mo­kes­tis ši­lu­mi­nių tra­sų re­mon­to me­tu taip pat ne­skai­čiuo­ja­mas, ta­čiau per­žvel­gus są­skai­tas ga­lai vis ­tiek ne­suei­na. Ke­le­tą sa­vai­čių ieš­ko­jo­me at­sa­ky­mo, ko­dėl ge­gu­žę, kai sa­vai­tę ne­bu­vo karš­to van­dens ir „gy­va­tu­kas“ su­ša­lęs ra­miai mie­go­jo mū­sų vo­nio­se, są­skai­ta už jį nė kiek ne­su­men­ko, ta­čiau pro­tin­go at­sa­ky­mo taip ir ne­su­lau­kė­me.

2011 08 17
Ministerija: gyventojai nepri/spanvalo atlikti šilumos skaitiklių patikros

Ūkio ministerija neigia bendrovės „Vilniaus energija“ platinamą informaciją, kad būtina atlikti butuose įrengtų centrinio šildymo šilumos skaitiklių metrologinę patikrą. Pasak metrologų, bute esantis skaitiklis yra ne atsiskaitomasis, o paskirstomasis prietaisas, tad jam neturi būti taikoma patikros prievolė.

2011 08 05
95 proc. „Vilniaus vandenų“ klientų skaitiklių – metrologiškai nepatikrinti

Vilniuje ir jo rajone, Švenčionyse, Šalčininkuose absoliuti dauguma gyventojų už šaltą vandenį bendrovei „Vilniaus vandenys“ atsiskaito remdamiesi metrologiškai nepatikrintų skaitiklių duomenimis. Lietuvos metrologijos inspekcija nustatė, kad Vilniuje metrologinės patikros neturi 95 proc. skaitiklių. Vadinasi, niekas negarantuoja, kad jie parodo teisingą suvartoto vandens kiekį.

2011 06 11
Lietuvos metrologijos inspekcija dirba atidžiai

Norėtume informuoti, kad Roberto Jokubauskio laiške redakcijai pateikta tikrovės neatitinkanti informacija Lietuvos metrologijos inspekcijos (LMI) pareigūnų adresu, neva pastarieji tikrina šio žmogaus įmonę patys nežinodami dėl ko.

2011 06 07
Dujininkai sukčiauja

Suskystintas dujas Kretingoje pardavinėjančios įmonės apgaudinėja vartotojus. Tą patvirtino į kretingiškių skundus atsiliepęs Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Dainius Budrys.

2011 06 04
Geriau, kad termometrai ir svarstyklės nemeluotų

Sveriamus produktus turgavietėse perkantieji dažniausiai nė nesusimąsto, ar, paprašę kilogramo mėsos, tiek ir gaus, o gal įsigydami dešimties kilogramų, kaip teigia prekeivis, iš anksto sufasuotų bulvių, kurių vėliau niekas nebesivargina užmesti ant svarstyklių, namo teparsineša vos devynis su puse.

2011 05 27
Patikrinimų metu įmonėse nustatyti pažeidimai

Šių metų balandžio 22 d. tikrintos suskystintas dujas fasuojančios įmonės ir jų teikiama rinkai produkcija.

2011 05 24
Kaip mulkinami pirkėjai

Susidūrus su nesąžiningais, apsvėrinėjančiais prekeiviais, įtarus, kad bute vandens arba dujų skaitiklis rodo klaidingai, - tokiais ir panašiais atvejais LMI Šiaulių apskrities skyriaus viršininkė V. Balčiūnienė pataria kreiptis į Metrologijos inspekciją.

2011 05 06
Pirkėjus mausto ir dujų tiekėjai

Gal nedažnam iš mūsų kilo įtarimas, kad dujininkų atvežtas buitinių dujų balionas ištuštėjo pernelyg greitai.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn